Treść dodano: 08.06.2021

Okna w domu typu mały dworek.

Projekt domu typu mały dworek to ciekawa oferta dla osób posiadających stosunkowo niewielkie działki, a mimo tego chcą mieć urokliwy dom w stylu klasycznego dworku polskiego. Dachy budynków tego typu często wsparte są na dwóch kolumnach.
Bryły budynków dworku stworzone są ze spójnych detali architektonicznych, dzięki którym zyskuje się efekt prostoty i harmonii. Bardzo ważnym elementem w tego typu projektach, są odpowiednio zaprojektowane i wykonane okna i drzwi.
Stanowią ich integralną część, podkreślając charakter i nadając elewacji pożądany wygląd.
Mieliśmy niedawno okazję wyposażyć tego typu budynek w nowoczesną stolarkę PCV, która dzięki zastosowaniu szprosów międzyszybowych nawiązuje do tradycyjnego kształtu okien.
Zamontowane zostały okna firmy z serii LUM’UP oraz V82 o bardzo dobrych parametrach użytkowych.
W połączeniu z naszym prawidłowym montażem, który spełnia określone prawem wymagania oraz oczekiwania inwestorskie co do szczelności połączeń, będą stanowiły odpowiednią barierę dla wiatru, deszczu oraz innych czynników atmosferycznych.
Odpowiednio wykonane przez nas połączenie mechaniczne oraz podparcie okien, zapewni właściwe przenoszenie wszystkich sił działających na stolarkę.
Zabezpieczone przez nas połączenia okien z murem nośnym od strony zewnętrznej, pozwalają inwestorowi w spokoju i bez obaw czekać na docelową elewację budynku.
Z niecierpilowością czekamy na efekt końcowy.

 

Komfort w ramach okien
#komfort #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #pcv #pcw #veka #montaż #ciepłymontaż #radom #puławy #window #dom #budowa

Okna Radom

Okna Puławy