Abmasador Dobrego Montażu illbruck logo

Abmasador Dobrego
Montażu illbruck

Firma Rekomendowana przez Oknotest.pl logo

Firma Rekomendowana
przez Oknotest.pl

Uczestnik Programu Badań Szczelności Montażu logo

Uczestnik Programu Badań
Szczelności Montażu

Firma Komfort rozpoczęła działalność w 2011 roku. Jesteśmy Autoryzowanym Salonem Sprzedaży firmy Vetrex. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem okien PCV, okien drewnianych, okien aluminiowych, bram garażowych, drzwi zewnętrznych oraz wszystkich akcesoriów dodatkowych: rolet zewnętrznych, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

Nasze salony sprzedaży mieszczą się w Radomiu i Puławach. Głównym obszarem działalności są województwa: mazowieckie, świętokrzyskie i lubelskie.

Wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży i montażu okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych umożliwiają realizację nawet najtrudniejszych zadań związanych z dostawą i montażem stolarki otworowej.

Firma Komfort jako pierwsza w Polsce wykonała montaż okien antywłamaniowych Vetrex V82 ProSafe. Jest uczestniem Programu Rekomendacji Technicznych oraz programu badań szczelności montażu branżowego portalu Oknotest.pl.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów!

  • Okna i drzwi balkonowe PCV, w tym drzwi przesuwne - Vetrex
  • Okna i drzwi balkonowe drewniane - Pozbud
  • Stolarka aluminiowa - Vetrex
  • Bramy garażowe - Hormann i Krispol
  • Rolety zewnętrzne - Krispol

Naszą siłą, oprócz najwyższej jakości okien, jest profesjonalny montaż - nasi specjaliści, w trosce o komfort klientów, są na bieżąco szkoleni w zakresie energooszczędnego i czystego montażu okien.

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Salonu Sprzedaży okien premium Vetrex w Radomiu, przy ul. Kieleckiej 159a oraz Puławach przy ul. Kwiatowej 16 - tu dowiedzą się Państwo, jakie ważne parametry powinny posiadać okna w Waszych domach i biurach, by przez wiele lat służyły bezawaryjnie i spełniały kryteria energooszczędności.

Okna Radom

Okna Puławy

Napisz do nas

Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie.

Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie F.H.U Salon okien i drzwi Komfort Paulina Łysakowska, ul. Lubelska 51, 26-600 Radom.