Firma Komfort rozpoczęła działalność ... Jesteśmy Autoryzowanym Salonem Sprzedaży firmy Vetrex. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem okien PCV, okien drewnianych, okien aluminiowych, bram garażowych, drzwi zewnętrznych oraz wszystkich akcesoriów dodatkowych: rolet zewnętrznych, parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

Nasze salony sprzedaży mieszczą się w Radomiu i Puławach. Głównym obszarem działalności są województwa: mazowieckie, świętokrzyskie i lubelskie.

Wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży i montażu okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych umożliwiają realizację nawet najdrudniejszych zadań związanych z dostawą i montażem stolarki otworowej.

Firma Komfort jako pierwsza w Polsce wykonała montaż okien antywłamaniowych Vetrex V82 ProSafe. Jest uczestniem Programu Rekomendacji Technicznych branżowego portalu Oknotest.pl.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów!

  • Okna i drzwi balkonowe PCV, w tym drzwi przesuwne - Vetrex
  • Okna i drzwi balkonowe drewniane - Pozbud
  • Stolarka aluminiowa - Vetrex
  • Bramy garażowe - Hormann i Krispol
  • Rolety zewnętrzne - Krispol

Naszą siłą, oprócz najwyższej jakości okien, jest profesjonalny montaż - nasi specjaliści, w trosce o komfort klientów, są na bieżąco szkoleni w zakresie energooszczędnego i czystego montażu okien.

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Salonu Sprzedaży okien premium Vetrex w Radomiu, przy ul. Lubelskiej 51 oraz Puławach przy ul. Kwiatowej 16 - tu dowiedzą się Państwo, jakie ważne parametry powinny posiadać okna w Waszych domach i biurach, by przez wiele lat służyły bezawaryjnie i spełniały kryteria energooszczędności.

Radom

Puławy

Napisz do nas