Treść dodano: 29.06.2022

Ostanie dni, to prawdziwe upały.
Powietrze z nad Afryki, które przyniosło do nas temperatury grubo powyżej 30 stopni Celsjusza, dało nam się mocno we znaki. Taka sytuacja powtarza się od lat, i widać wyraźnie zmianę klimatu. Temperatury mocno wzrosły, a słońce przygrzewa nam z całej mocy.

Z tego powodu, warto przy zakupie nowych okien, pomyśleć o zewnętrznych systemach osłonowych.
To jest oczywiście dodatkowy wydatek przy zakupie, ale póżniej odczujemy wiele korzyści, które wprost wynikają z ich zastosowania. W budynku mieszkalnym, który Państwu prezentujemy, prawidłowo zamontowane zostały okna i drzwi aluminiowe, oraz okna PCW.

Dodatkowo do części okien, zostały dokręcone żaluzje fasadowe.
Ten typ osłony zewnętrznej chroni pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, pozwala na swobodną regulację dopływu światła, a także daje niesamowity efekt wizualny.
Sterowane odbywa się automatycznie, za pomocą wygodnych sterowników.

Żaluzje fasadowe, to również świetna osłona samych okien, ich zewnętrzne powłoki są dodatkowo osłonięte i zabezpieczone.

Zastosowane produkty:

  • Okna aluminiowe Aliplast Genesis I+

  • Drzwi podnoszono-przesuwne Aliplast Ultraglide

  • Okna PCW Vetrex V82

  • Żaluzje fasadowe Selt, BOX 2

Najwyższej jakości materiały montażowe i uszczelniające niezbędne do wykonania prawidłowego montażu, dostarczyła niezawodna firma Windowtech.

Komfort w ramach okien
#komfort #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #vetrex #pcv #pcw #veka #montaż #ciepłymontaż #radom #puławy #window #dom #budowa

Okna Radom

Okna Puławy