Treść dodano: 17.11.2021

Najwyższej marki materiały, prekursorskie podzespoły i części składowe, oraz najnowsze rozwiązania technologiczne spowodowały, że nowoczesne okna i drzwi stały się podstawowym i nieodzownym elementem budynku.
Okna i drzwi nie tylko nadają charakterystycznych cech jego wnętrzom, ale i wyraźnie określają jego wygląd zewnętrzny. Modne ostatnio wysokie nieotwierane okna, przeszklenia sięgające samej podłogi, duże drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne, czy też piękne połączenia narożne, to już prawie obowiązkowe pozycje w zamówieniach.
Tak było i w tym prezentowanym przypadku.
W domu zastosowaliśmy połączenie klasycznych okien PCV LUM’UP firmy Vetrex Okna Premium, z drzwiami aluminiowymi podnoszono-przesuwnymi HST Aliplast Ultraglide.
Wiemy, że wizualny efekt to jedno, ale najważniejsze, aby każde okno było funkcjonalne, bezpieczne i trwałe. Nie możemy tu sobie pozwolić na ryzyko. Z tego powodu oferujemy tylko sprawdzone produkty, od rzetelnych dostawców, dla których jakość i najwyższe parametry użytkowe mają kluczowe znaczenie.
Wszystkie konstrukcje łączymy obowiązkowo z naszym prawidłowym montażem.
Dla nas to klucz do sukcesu, a dla inwestora gwarancja pełnego zadowolenia z użytkowania jego wymarzonych okien i drzwi.

Okna Radom

Okna Puławy