Treść dodano: 30.07.2020
Waga wszystkich okien z tego zlecenia to prawie 3 tony
czyli tyle ile waży samica słonia afrykańskiego.
Z tą wagą, to już żartów nie ma. Największe okno nieotwierane, to imponujące rozmiary 3330 mm x 2350 mm. Okno zostało oszklone potrójną, hartowaną szybą o grubości każdej tafli wynoszącej 8mm.
Mimo tak dużych gabarytów i grubości zastosowanych szyb, całe zespolenie ma bardzo dobry współczynnik Ug wynoszący 0,7. Okna zostały wyprodukowane przez firmę VETREX
Inwestor zdecydował się na system V82, wykonany na renomowanych profilach VEKA Polska , w kolorze obustronnym antracyt ultramatowy spectral. Spectral to najnowsza technologia pokrywania profili okien PCW firmy Veka. Bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem gładka i miła w dotyku. Idealnie matowa powierzchnia zaskakuje wyglądem i przyciąga spojrzenie. Piękne okna o dobrych parametrach użytkowych, zostały przez nas dostarczone i zamontowane prawidłowo oraz szczelnie. Zewnętrzne folie paroprzepuszczalne, dedykowana do montażu okien PCW niskoprężna piana poliuretanowa oraz wewnętrzne folie paroszczelne.
Od zewnątrz, w oknach schodzących do podłogi, została zamontowana membrana wodoszczelna. W oknach do parapetu, zastosowaliśmy sprawdzone rozwiązanie, ciepłe podkłady styropianowe (potocznie zwane ciepłymi parapetami). Budynek z zamontowanymi oknami prezentuje się imponująco. Kolorystyka okien idealnie wpasowała się w kolor dachu. Tworzą harmonijny zestaw z dopasowanym kominem i orynnowaniem.
Czekamy na elewację i efekt końcowy. Cieszymy się, ponieważ inwestorowi też bardzo się podoba nasza praca i nasze okna.
 
,, Będzie Pan zadowolony”- tym razem się sprawdziło.
 
Komfort w ramach okien
 
#okna#windows#veka#vetrex#spectral#v82#komfort#pvc#pcv#pcw#dom#budowa#budownictwo

Okna Radom

Okna Puławy