Treść dodano: 30.11.2020

Okno LUM’UP to zupełnie zmienione wąskie profile, stosunkowo niskie złożenie ramy i skrzydła, oraz węższy słupek ruchomy. Takie innowacje spowodowały możliwość stosowania większych aż o 27% powierzchni szyb. Tak zbudowane okna mocniej doświetlą wnętrza Państwa domów.
Projektanci do tego okna specjalnie opracowali nowy rodzaj skrzydła o wąskim profilu - jedynie 68 mm. Kolejnym elementem jest zmniejszenie złożenia ramy i skrzydła do wymiaru 106 mm. Opracowany został także nowy słupek ruchomy. Jego wymiar po złożeniu to tylko 108 mm.
LUM’UP został także wyposażony w energooszczędny pakiet szybowy o wysokim współczynniku przepuszczalności światła Lt. Stosując najbardziej popularny pakiet dwukomorowy współczynnik Lt jest na poziomie 74%.
Nowoczesny design okna akcentują prostokątne, wyraziście nakreślone krawędzie profili i listew przyszybowych.
Chcąc podkreślić atrakcyjny wygląd okna, mogą Państwo zdecydować się też na niewidoczne okucia Designo.
Charakteryzują się bardzo dużą odpornością na wielokrotne otwieranie i zamykanie. Ich budowa nie deformuje uszczelek, co ma bezpośredni wpływ na szczelność stolarki okiennej. Niezawodne okucia firmy Roto gwarantują wieloletnie, bezawaryjne funkcjonowanie okien.
Bogatą kolorystykę w oknach zapewnia paleta ponad 60 wzorów i kolorów oklein.
Inwestor w prezentowanej realizacji zdecydował się na okna LUM’UP w symbiozie z dużym oknem wykonanym w aluminium. Kolorem, który integruje całość został popularny w ostatnim czasie antracyt.
Wszystkie konstrukcje zostały wykonane w naszym firmowym prawidłowym montażu.
Zapewnia on odpowiednie przenoszenie wszystkich sił działających na okna, gwarantuje szczelność połączeń na styku ramy okna z murem oraz spełnia określone projektem wymagania obiektowe.
Wszystkie materiały do prawidłowego montażu dostarczyła firma Windowtech.pl.

 

 

Komfort w ramach okien
** #komfort #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #vetrex #pcv #pcw #veka #montaż #ciepłymontaż #radom #puławy #window #dom #budowa **

Okna Radom

Okna Puławy