Treść dodano: 06.06.2020

Witajcie,
dziś fotorelacja z realizacji w pięknie położonym budynku, wykonanym w technologii szkieletowej przez Tektum Construction. Nasza firma dostarczyła i zamontowała, nowoczesną, bezpieczną i energooszczędną stolarkę aluminiową z profili Aliplast
To już nasza kolejna realizacja okien, przy współpracy z firmą Al-Tech, producentem wysokiej jakości okien i drzwi z aluminium.
Wspólnie z inwestorem zdecydowaliśmy się na zastosowanie kilku niezawodnych i sprawdzonych systemów aluminiowych (Genesis I+, Superial I+ oraz drzwi przesuwanych HST Ultraglide Monorail).
W celu podkreślenia niesamowitego efektu zamontowanych okien, zostały zaprojektowane i zastosowane okna wyposażone w ukryte skrzydła.
Niewidoczne skrzydło od zewnątrz, wpuszcza dodatkowo dużo więcej światła , a zastosowanie szyb zespolonych o bardzo dobrym współczynniku przenikalności cieplnej sprawia, że zamontowana stolarka aluminiowa, nie tylko wygląda niesamowicie, ale jest też produktem wysoce energooszczędnym.
Wybrany kolor okien, grafitowo-czarny jest przysłowiową wisienką na torcie.
Dopełnieniem jest nasz sprawdzony, prawidłowy montaż stolarki. Tu również, zostały użyte najlepsze, dostępne materiały i systemy uszczelniające.
Gwarantuje to oczekiwaną szczelność w zakresie przenikania powietrza i wody, jak i wytrzymałość zamontowanych konstrukcji w zakresie parcia i ssania wiatru.

Komfort w ramach okien.

Okna
Profil: Aliplast
Producent: Al-Tech
Systemy: Superial I+, Genesis I+, Ultraglide

Największe okna:
3700x2600 – waga: 274 kg
3700x2455 – waga: 295 kg
2400x2600 – waga: 257 kg
3200x2500 – waga: 387 kg Drzwi podnoszono - przesuwne HS

Łączna waga wszystkich okien: 2 854 kg


Prawidłowy Montaż i widać różnicę!

 

#hst #oknoprzesuwne #vetrex #okna #komfort #budowa #dom #aluminium #praca #witryna

#pianamontazowa #montażokien #drzwipodnoszonoprzesuwne #aliplast #genesis #superial

#altech #monorail #stolarkaaluminiowa #ultraglide

Okna Radom

Okna Puławy