Treść dodano: 27.10.2021

Duże okna i drzwi tarasowe to niezwykle ważne elementy współczesnej architektury.
To one nadają budynkowi odpowiedni wygląd i stanowią jego ozdobę. Nowoczesne budownictwo powinno być w symbiozie z innowacyjnymi rozwiązaniami w stolarce, którą dodatkowo charakteryzują wysokie parametry użytkowe.

Architekci i projektanci co raz częściej sięgają po duże przeszklenia. Wielkogabarytowe okna i duże drzwi podnoszono-przesuwne HST wabią możliwością praktycznego połączenia wnętrza budynku z jego bezpośrednim otoczeniem. To sprawia, że nasza zielona parcela przenika się z salonem, a użytkownicy otrzymują efekt nieograniczonej przestrzeni.

Od strony zewnętrznej duże okna także prezentują się błyskotliwie.
Są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem na fasadę domu, dodając jej finezji i awangardowego oblicza. Duże przeszklenia możemy z sukcesem zastosować w budynkach energooszczędnych i pasywnych. Pomogą w maksymalnym wykorzystaniu energii słonecznej.

Wybierając okna i drzwi musimy pamiętać nie tylko o ich parametrach użytkowych. Bardzo ważny jest również ich prawidłowy montaż.
Wykonany zgodnie z wymaganiami projektowymi, prawnymi i inwestorskimi, oraz zamontowany przez sprawdzoną i profesjonalną ekipę montażową.

Okna i drzwi wykorzystane w prezentowanym obiekcie:

- okna PCV Vetrex Okna Premium V82
- okna aluminiowe Aliplast Genesis
- drzwi podnoszono-przesuwne Aliplast Ultraglide

Komfort w ramach okien
#komfort #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #vetrex #pcv #pcw #veka #montaż #ciepłymontaż #radom #puławy #window #dom #budowa #aluminium #oknaaluminiowe #aliplast #genesis

Okna Radom

Okna Puławy