Treść dodano: 20.01.2021

Staramy się robić wszystko najlepiej jak potrafimy. Uczymy się i rozwijamy, a każde kolejne zlecenie to dodatkowe, jakże cenne doświadczenie. Przychodzi jednak taki moment, że swoją ciężką pracę należy ocenić i zweryfikować. Dbając o dobro naszych klientów oraz chcąc być pewni jakości swojego montażu okien, poddaliśmy się profesjonalnym badaniom na budowie.
Mobilne Labolatorium Techniki Budowlanej przeprowadziło szereg badań i testów, które zweryfikowały nasz montaż okna i jakość używanych materiałów montażowych. Osiągnięte wyniki napawają nas dumą, ale przede wszystkim dają nam pewność, że oferowana przez nas usługa spełnia wszystkie oczekiwane parametry. Wymagane przez prawo, projekt czy też inwestora.
Nasz prawidłowy montaż właściwie przenosi wszystkie siły działające na okna, zapewnia im odpowiednie podparcie oraz gwarantuje szczelność na połączeniach ram okien z murem. Wyniki uspokajają i potwierdzają, że wybrana przez nas droga jest właściwa.
Dostarczamy najwyższej klasy produkty, które połączone z naszym prawidłowym montażem, zapewnią Państwu spokój, bezpieczeństwo i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

 

Komfort w ramach okien
#komfort #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #vetrex #pcv #pcw #veka #montaż #ciepłymontaż #radom #puławy #window #dom #budowa

Okna Radom

Okna Puławy