Treść dodano: 30.08.2022

System DP 180 od firmy Yawal jest nowoczesnym rozwiązaniem, na wygodne i komfortowe przejście tarasowe. Zbudowane z profili aluminiowych, które rozdzielają przekładki termiczne. Taka konstrukcja systemu DP 180 ma duży wpływ na obniżenie strat energii cieplnej, a to zmniejsza koszty eksploatacji projektowanych budynków. Drzwi przeznaczone są do stosowania zarówno w obiektach projektowanych pod budownictwo mieszkaniowe, jak i użyteczności publicznej. Wykorzystując DP 180, możemy zaprojektować i wykonać drzwi o imponującym wymiarze, oraz dużym ciężarze.

Maksymalna wysokość skrzydła w systemie PRIMEVIEW wynosi 3,6 m, maksymalna szerkość skrzydła 3,3 m, a maksymalny ciężar skrzydła to aż 600 kg.

Firma Yawal zaprojektowała drzwi bardzo funkcjonalne. DP 180 dzięki swojej budowie, spełniają wszystkie wymagania, zarówno pod kątem konstrukcyjnym, jak i użytkowym. Drzwi osiągają bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej. Są wodoszczelne i odporne na wiatr. Inżynierowie firmy Yawal opracowali także innowacyjne rozwiązanie niskiego progu. Możemy uzyskać zabudowę zupełnie bezprogową, co ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowy, ale i ponadprzeciętny design. Zadbano także o wysoki poziom bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

Drzwi podnoszono-przesuwne DP 180, są u nas dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.
Oferujemy je Państwu w połączeniu z profesjonalnym montażem, wykonywanym w technologii prawidłowego montażu (prawidlowymontaz.pl), przez nasze autoryzowane ekipy montażowe.

Komfort w ramach okien
#komfort #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #vetrex #pcv #pcw #veka #montaż #ciepłymontaż #radom #puławy #window #dom #budowa

 

Okna Radom

Okna Puławy