Treść dodano: 18.06.2018

Mamy przyjemność poinformować, że firma KOMFORT z biurami handlowymi w Radomiu i Puławach oficjalnie dołączyła do wąskiej elity najlepszych firm montażowych, otrzymując Świadectwo Rekomendacji Montażu portalu Oknotest.pl potwierdzone przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej – jednostkę notyfikowaną.

Do tej pory tylko trzy inne firmy w Polsce mogły pochwalić się podobnym osiągnięciem. Przez wiele miesięcy nasi monterzy podnosili swoje kompetencje poddając wykonane prace zewnętrznej ocenie jakości, zdobywając przy okazji wiedzę i nowe doświadczenia w zakresie sposobu wykonania robót budowlano-montażowych montażu okien.

W ciągu ostatniego półrocza notyfikowane laboratorium z Wałbrzycha dwukrotnie sprawdziło na placu budowy, czy osiągamy rezultaty zgodne z niezwykle rygorystycznymi i wyśrubowanymi wymaganiami jedynego w swoim rodzaju Programu Rekomendacji Montażu i… mamy to!

Mamy Świadectwo Rekomendacji Montażu Oknotest.pl. To wielkie wyróżnienie, a jednocześnie wielkie zobowiązanie. Teraz nie wypada nam już obniżać standardów jakości wykonania. Prawidłowy montaż okien? Wiemy, jak to się robi i robimy to na co dzień.

Relacja z drugiego badania szczelności montażu

Antywłamaniowy montaż okna krok po kroku

Świadectwo Rekomendacji Montażu
Świadectwo Rekomendacji Montażu

 

Okna Radom

Okna Puławy