Treść dodano: 03.10.2017

Współcześni inwestorzy, planujący budowę domu, mogą przebierać w szerokiej gamie kolorystycznej profili okiennych. Dodatkowo, w jednym oknie zastosować można dwie różniące się od siebie okleiny – alternatywne od strony zewnętrznej i wewnętrznej budynku. To ogromne udogodnienie dla osób, których projekt przewiduje kontrastowe założenia kolorystyczne dla fasady i wnętrza obiektu.

Aktualnie jednymi z najbardziej modnych kolorów wybieranych przez inwestorów od strony zewnętrznej są odcienie szarości. Natomiast we wnętrzach pomieszczeń, oprócz wciąż popularnego koloru białego, królują okleiny przypominające drewno, a wśród nich kultowy Winchester.

Biorąc pod uwagę aktualne potrzeby rynku i preferencje kolorystyczne Klientów poszukujących energooszczędnych i pięknych okien – Vetrex przygotował specjalną akcją promocyjną na stolarkę, w której jednocześnie zastosowano dwie najmodniejsze okleiny – Ciemnoszarą od strony zewnętrznej i Winchester od strony wewnętrznej profili, dla okien o eleganckiej prostocie, które charakteryzują się wyjątkowo korzystnymi właściwościami użytkowymi – V82.

Wybór stolarki w promocyjnych dwóch kolorach to oszczędność rzędu nawet kilkunastu procent!

Okno Vetrex V82 w kolorze winchester od środka, antracyt na zewnątz.
Okno Vetrex V82 w kolorze winchester od środka, antracyt na zewnątz.

Okna Radom

Okna Puławy